Сортувати за:
orderby
Шкарпетки "Winning move Blue\Black" Шкарпетки "Winning move Blue\Black"
Шкарпетки "Winning move Blue\Black"
95 грн.

Шкарпетки "Winning move Black\Blue" Шкарпетки "Winning move Black\Blue"
Шкарпетки "Winning move Black\Blue"
95 грн.

Шкарпетки "Winning move Lime\Blue" Шкарпетки "Winning move Lime\Blue"
Шкарпетки "Winning move Lime\Blue"
95 грн.

Шкарпетки "Winning move Pink\Navy" Шкарпетки "Winning move Pink\Navy"
Шкарпетки "Winning move Pink\Navy"
95 грн.

Шкарпетки "Winning move Orange\Navy" Шкарпетки "Winning move Orange\Navy"
Шкарпетки "Winning move Orange\Navy"
95 грн.

Шкарпетки "Profi step Black\Turquoise" Шкарпетки "Profi step Black\Turquoise"
Шкарпетки "Profi step Black\Turquoise"
115 грн.

Шкарпетки "Profi step Apple\Violet" Шкарпетки "Profi step Apple\Violet"
Шкарпетки "Profi step Apple\Violet"
115 грн.

Шкарпетки "Profi step Orange\Black" Шкарпетки "Profi step Orange\Black"
Шкарпетки "Profi step Orange\Black"
115 грн.

Шкарпетки "Profi step White\Black" Шкарпетки "Profi step White\Black"
Шкарпетки "Profi step White\Black"
115 грн.

Шкарпетки "Light Blue" Шкарпетки "Light Blue"
Шкарпетки "Light Blue"
30 грн.

Шкарпетки "Light White" Шкарпетки "Light White"
Шкарпетки "Light White"
30 грн.

Шкарпетки "Profi tennis blue" Шкарпетки "Profi tennis blue"
Шкарпетки "Profi tennis blue"
95 грн.

Якість і стиль в одному виробі

Чоловічі спортивні шкарпетки

Хто сказав, що шкарпетки мають бути обов’язково чорного кольору і бажано простими? В нашому інтернет магазині ви знайдете спортивні чоловічі шкарпетки, які відрізняються бездоганною якістю та оригінальним дизайном. Ми впевненні, що кожен успішний чоловік просто таки зобов’язаний приділяти увагу кожній деталі свого гардеробу. Тому самостійно виготовляємо шкарпетки чоловічі спортивні GERA (також є чоловічі гетри). Чи має значення, які шкарпетки надів спортсмен якщо його екіпіровка відповідає останньому слову моди та виготовлена з використанням останніх технологій? Здається така дрібниця. Але немає нічого важливіше ніж дрібниці.

Цінуйте якість у дрібницях

Шкарпетки рахуються немало важливою частиною гардеробу, яку ми носимо на протязі цілого дня. Саме тому, надзвичайно важливо що б виріб був зручний, комфортний і стильно виглядав. Чоловічі спортивні шкарпетки торгової марки GERA відрізняються легкістю і прекрасно підійдуть для занять атлетикою, пробіжок і спортивних тренувань. При виготовлені одягу ми використовуємо суперсучасне обладнання і передові технології.

Суперміцна підошва кросівок і гіпервентиляція не спасуть ногу від мозолів та перегріву, якщо надіти звичайні синтетичні вироби. Ми виготовляємо спортивні шкарпетки з високоякісної еластичної тканини, яка забезпечує надійну фіксацію і посадку. Виріб гарантовано попереджає натирання і ковзання у взутті. Антибактеріальне покриття попереджає виникнення неприємного запаху.

Завдяки використанню поліефірних ниток нам вдалось додати виробу прекрасні термоізоляційні властивості. Поліефірні нитки забезпечують:

  • високий рівень комфорту;
  • надзвичайну легкість;
  • спрощене випаровування.

Спортивні шкарпетки GERA створені для довготривалого використання і не заважають природньому кровообігу. Необхідність в цьому виробі не зникне ніколи, саме тому варто віддавати перевагу удосконаленим моделям. Успішні та енергійні люди, ті хто цінує зручність і комфорт в одязі, обирають торгову марку GERA. Зверніть також увагу на спортивні вітровки.

Великий асортимент та бездоганний сервіс

В нашому інтернет магазині представлений одяг, що не поступається по якості зарубіжним аналогам. Є одна відмінність – ціна. Одяг торгової марки GERA у декілька раз дешевше, на відміну від виробів відомих світових брендів. Наш асортимент регулярно оновлюється.

Над якістю, зручністю та стилем спортивного одягу торгової марки GERA працює ціла армія тестерів, дизайнерів та професійних спортсменів. Ми пропонуємо товар, який створений з натхненням та увагою до дрібниць. Одяг GERA –для енергійних людей, які звертають увагу на якість.