Сортувати за:
orderby
Шкарпетки "SKIING" Шкарпетки "SKIING"
Шкарпетки "SKIING"
158 грн.

Шкарпетки "Short Fitness Socks Pink/Purple" Шкарпетки "Short Fitness Socks Pink/Purple"
Шкарпетки "Short Fitness Socks Pink/Purple"
58 грн.

Шкарпетки "Profi tennis blue" Шкарпетки "Profi tennis blue"
Шкарпетки "Profi tennis blue"
100 грн.

Шкарпетки "Profi tennis red" Шкарпетки "Profi tennis red"
Шкарпетки "Profi tennis red"
100 грн.

Шкарпетки "Profi tennis black" Шкарпетки "Profi tennis black"
Шкарпетки "Profi tennis black"
100 грн.

Шкарпетки "Profi tennis white" Шкарпетки "Profi tennis white"
Шкарпетки "Profi tennis white"
100 грн.

Шкарпетки "Light White" Шкарпетки "Light White"
Шкарпетки "Light White"
31 грн.

Шкарпетки "Light Blue" Шкарпетки "Light Blue"
Шкарпетки "Light Blue"
31 грн.

Шкарпетки "Profi step White\Black" Шкарпетки "Profi step White\Black"
Шкарпетки "Profi step White\Black"
121 грн.

Шкарпетки "Profi step Orange\Black" Шкарпетки "Profi step Orange\Black"
Шкарпетки "Profi step Orange\Black"
121 грн.

Шкарпетки "Profi step Apple\Violet" Шкарпетки "Profi step Apple\Violet"
Шкарпетки "Profi step Apple\Violet"
121 грн.

Шкарпетки "Profi step Black\Turquoise" Шкарпетки "Profi step Black\Turquoise"
Шкарпетки "Profi step Black\Turquoise"
121 грн.

Якість і стиль в одному виробі

Чоловічі спортивні шкарпетки

Хто сказав, що шкарпетки мають бути обов’язково чорного кольору і бажано простими? В нашому інтернет магазині ви знайдете спортивні чоловічі шкарпетки, які відрізняються бездоганною якістю та оригінальним дизайном. Ми впевненні, що кожен успішний чоловік просто таки зобов’язаний приділяти увагу кожній деталі свого гардеробу. Тому самостійно виготовляємо шкарпетки чоловічі спортивні GERA (також є чоловічі гетри). Чи має значення, які шкарпетки надів спортсмен якщо його екіпіровка відповідає останньому слову моди та виготовлена з використанням останніх технологій? Здається така дрібниця. Але немає нічого важливіше ніж дрібниці.

Цінуйте якість у дрібницях

Шкарпетки рахуються немало важливою частиною гардеробу, яку ми носимо на протязі цілого дня. Саме тому, надзвичайно важливо що б виріб був зручний, комфортний і стильно виглядав. Чоловічі спортивні шкарпетки торгової марки GERA відрізняються легкістю і прекрасно підійдуть для занять атлетикою, пробіжок і спортивних тренувань. При виготовлені одягу ми використовуємо суперсучасне обладнання і передові технології.

Суперміцна підошва кросівок і гіпервентиляція не спасуть ногу від мозолів та перегріву, якщо надіти звичайні синтетичні вироби. Ми виготовляємо спортивні шкарпетки з високоякісної еластичної тканини, яка забезпечує надійну фіксацію і посадку. Виріб гарантовано попереджає натирання і ковзання у взутті. Антибактеріальне покриття попереджає виникнення неприємного запаху.

Завдяки використанню поліефірних ниток нам вдалось додати виробу прекрасні термоізоляційні властивості. Поліефірні нитки забезпечують:

  • високий рівень комфорту;
  • надзвичайну легкість;
  • спрощене випаровування.

Спортивні шкарпетки GERA створені для довготривалого використання і не заважають природньому кровообігу. Необхідність в цьому виробі не зникне ніколи, саме тому варто віддавати перевагу удосконаленим моделям. Успішні та енергійні люди, ті хто цінує зручність і комфорт в одязі, обирають торгову марку GERA. Зверніть також увагу на спортивні вітровки.

Великий асортимент та бездоганний сервіс

В нашому інтернет магазині представлений одяг, що не поступається по якості зарубіжним аналогам. Є одна відмінність – ціна. Одяг торгової марки GERA у декілька раз дешевше, на відміну від виробів відомих світових брендів. Наш асортимент регулярно оновлюється.

Над якістю, зручністю та стилем спортивного одягу торгової марки GERA працює ціла армія тестерів, дизайнерів та професійних спортсменів. Ми пропонуємо товар, який створений з натхненням та увагою до дрібниць. Одяг GERA –для енергійних людей, які звертають увагу на якість.