Універсальна екіпіровка

     Ведете активний спосіб життя та віддаєте перевагу спортивному стилю одягу? Шукаєте зручну і практичну екіпіровку? Тоді вам обов’язково потрібно купити спортивну футболку чоловічу торгової марки GERA. Ми пропонуємо вашій увазі одяг власного виробництва, одяг який немає аналогів в Україні. Асортимент моделей надзвичайно різноманітний. У нас ви знайдете якісні спортивні футболки чоловічі. Вони підходять для будь якого виду спорту. Енергійним людям для повсякденної носки ми пропонуємо футболки жовто-голубого кольору. Вона якраз підійде тим, віддає перевагу одягу в патріотичному стилі. Зручні чоловічі спортивні футболки GERA завжди доречні, адже їх неможу бути забагато. Також в нашому асортименті ви знайдете спортивні шкарпетки.

Для людей які цінують якісний одяг

Футболки торгової марки GERA відрізняються не тільки зручністю і комфортом. Над розробкою стиля працює армія дизайнерів, якість перевіряють безліч тестерів, а практичність – команда професіональних спортсменів. При виготовленні футболок ми використовуємо найпередовіші технології і виключно європейські матеріали. Саме тому вироби не розтягуються, стійкі до прання і приємні на дотик.

Спортивні футболки для чоловіків GERA допомагають збереженню теплового балансу організму і поглинають зайву вологу. Ми приділяємо увагу якості та зносостійкості наших виробів. Наш одяг виготовлена з європейських тканин з використанням поліефірних волокон, які:

  • забезпечують трансформацію волоки, а також, збільшують поверхню випаровування;
  • зберігають тепловий комфорт;
  • не тьмяніють під впливом сонця і не виділяють неприємний запах;
  • забезпечують повітропроникність і приємне відчуття сухості;
  • після намокання зберігають теплові якості.

Що тільки не придумали наші дизайнери: і колір, і фасон, різноманітні прінти. А ще асортимент регулярно оновлюється. Футболки GERA допоможуть підкреслити стиль навіть на тренуванні.

Наш сервіс приємно здивує

Ми являємось виробником всього одягу який представлений в наших каталогах. При виготовленні ми використовуємо найсучасніше обладнання і висококласні імпортні матеріали. Одяг торгової марки GERA по якості повністю відповідає зарубіжним аналогам відомих брендів. Але вартість наших виробів на порядок нижча. Хочете замовити модну спортивну футболку і швидко її отримати? Ми виконаємо ваше замовлення на протязі 1-5 днів. Якщо обраний вами товар є на складі, то відправка відбувається в той же день. Зверніть увагу на спортивні костюми.

Бажаєте задати питання? Зателефонуйте по одному з номерів які вказані в розділі Контакти. Оператори дадуть змістовну відповідь на будь-яке питання, адже вони знають про продукцію все. Успішні, спортивні та впевненні в собі люди обирають торгову марку GERA.