Спортивні футболки для дітей

Спортивні футболки для дітей

Ви не знаєте, де можна знайти не просто гарні але і якісні спортивні футболки для дітей? Торгова марка GERA пропонує те, що ви шукали. Виробник орієнтується на те, що б футболка була не тільки яскравою, але й практичною. Для виготовлення дитячих футболок використовують спеціальні тканини, виготовленні з поліефірних волокон. Переваги таких тканин:

  • легкість;
  • швидке випаровування(дитина не пітніє);
  • збереження природнього тепла тіла;
  • гіппоалергенності;
  • в якості матеріалів, в такому одязі шкіра «дихає».

Такі дитячі спортивні футболки зручні і комфортні, не обмежують рух вашого малюка. Це незамінний атрибут для активного відпочинку, тренувань та занять спортом. Футболки представлені в булому та салатовому кольорах. Також є футболки з різнокольоровими прінтами. Це універсальний виріб, який підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Навіть після багатьох циклів прання дитяча спортивна футболка не поміняє колір і форму. Вона ви вигорає на сонці і зберігає цілісність під час великих навантажень (за рахунок зміцненого шва).

Наші гарантії

Для виготовлення одягу, в тому числі і дитячого, використовуються тільки високоякісні матеріали та найкраща фурнітура провідних світових брендів. Весь процес, починаючи від розроблення макетів і дизайну до тестування речей, ретельно контролюється. Доречі, одяг тестують професійні спортсмени, що ще раз підтверджує її ергономічність та комфорт. Наше технічне обладнання не має аналогів в Україні. І це при тому що вартість одягу в декілька раз нижче, ніж у відомих зарубіжних виробників спортивного одягу.

Зверніть також вашу увагу на дитячу спортивну термобілизну.

Попіклуйтесь про комфорт та здоров’я вашого малюка. Не обирайте для нього одяг від нібито національного виробника У більшості випадків це буде китайський або турецький виріб, з далеко не самих кращих матеріалів. Якщо у вас ще залишились будь-які запитання або ви хочете оформити замовлення прямо зараз – телефонуйте нашим менеджерам. Вони грамотно проконсультують і дадуть відповідь на всі ваші запитання.