Сортувати за:
orderby
Colors
Топ "GERA" Топ "GERA"
Топ "GERA"
380 грн.

Colors
Топ "GERA" Топ "GERA"
Топ "GERA"
380 грн.

Топ "GERA" Топ "GERA"
Топ "GERA"
380 грн.

Stock
Топ "ST" Топ "ST"
Топ "ST"
380 грн.

Colors
Топ "RANDOM STRIPES" Топ "RANDOM STRIPES"
Топ "RANDOM STRIPES"
450 грн.

Stock
Топ "RANDOM STRIPES" Топ "RANDOM STRIPES"
Топ "RANDOM STRIPES"
450 грн.

Stock
Топ "ENERGY" Топ "ENERGY"
Топ "ENERGY"
450 грн.

Colors
Топ "MODERN CAMOUFLAGE" Топ "MODERN CAMOUFLAGE"
Топ "MODERN CAMOUFLAGE"
450 грн.

Colors
Топ "BLACK RANDOM STRIPES" Топ "BLACK RANDOM STRIPES"
Топ "BLACK RANDOM STRIPES"
450 грн.

Colors
Топ "GERA" Топ "GERA"
Топ "GERA"
380 грн.

Colors
Топ "GERA" Топ "GERA"
Топ "GERA"
380 грн.

Stock
Топ "CARAMEL ZEBRA" Топ "CARAMEL ZEBRA"
Топ "CARAMEL ZEBRA"
450 грн.

Жіночі спортивні топи

Спортивні топи жіночі

Хочете залишатися завжди модною і красивою, зберігши при цьому форму бюста? Тоді обов'язково перегляньте розділ каталогу «Спортивні топи жіночі». Купити їх обійдеться набагато дешевше, ніж дорогі брендові варіанти, в той час як в якості ніякої різниці немає. Так чи варто переплачувати, якщо є гідна альтернатива?

А може, звичайний бюстгальтер?

Жіночі спортивні топи можна назвати необов'язковим елементом гардеробу. У той же час звичайний бюстгальтер:

  1. Незручний. Через два шари тканини під час активного тренування майка швидко промокне. Крім того, він натирає і врізається в шкіру, травмуючи її.
  2. Шкідливий. Звичайний ліф не може надати належну підтримку грудей. Через постійний рух залози втрачають свою форму та починають хворіти після тренувань.
  3. Ненадійний. Надати правильну підтримку грудей можуть тільки спортивні топи для жінок. Вони запобігають розтягненню шкіри, пошкодженню сполучних тканин.

Особливо міцні волокна дозволяють використовувати одяг торгової марки Gera під час занять йогою, пілатесом, фітнесом, на тренуваннях в спортзалі.

Сучасний топ

Сьогодні спортивні варіанти звичайних топів шиються з синтетичних тканин. І не тому, що виробникам шкода витрачати гроші - натуральні матеріали не роблять достатнього рівня підтримки і не можуть зафіксувати груди в нерухомому положенні.

Жіночі топи для спорту купити варто саме з нейлону або поліестеру. Особлива структура ниток, схожа на сітку, надає стягуючий ефект. Еластин, доданий в невеликій кількості, робить спортивні речі приємними до тіла.

Існує кілька рівнів підтримки, які спортивні топи жіночі надають. Купити недорого можна вироби:

  • низького;
  • середнього;
  • високого рівня підтримки.

Перші призначені тільки для використання під час пілатесу та йоги. З другими можна займатися більш активними, силовими видами спорту. Останні призначені для бойових мистецтв.

Основні особливості

Зважилися на те, щоб купити спортивні жіночі топи? Україна вибирає якісні товари, саме тому наш інтернет-магазин пропонує речі, які:

  • швидко відводять вологу;
  • повітрянепроникні;
  • діють охолоджуючи.

Вони надають невеликий компресійний вплив, покращуючи кровообіг в тканинах. Завдяки спеціальному крою, шви не натирають. Немає застібок, які можуть спричинити дискомфорт під час занять спортом. Речі зручно одягати і знімати. Після прання вони швидко висихають.

Gerasport.com - це спортивні жіночі топи, легінси, вітрівки, кельми та інший одяг, який зробить ваші тренування максимально комфортними!